Systemy przywoławcze, sygnalizacja przyzywowa, panele nadłóżkowe
Polski
English
Русский

Insel na targach

SALMED 2014 w Poznaniu

targi SALMED 2014 Organizowane w cyklu dwuletnim Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED promują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynku medycznym, stwarzając możliwość wymiany doświadczeń, pozyskiwania wiedzy oraz budowania platformy bezpośrednich spotkań przedstawicieli świata medycyny, nauki i biznesu.

WIHE Hospital 2013 w Warszawie

targi WIHE Hospital 2013 Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE – Hospital poświęcone są prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie nauk medycznych. Na targach znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów począwszy od sprzętu medycznego stosowanego w diagnostyce obrazowej, kardiologii, chirurgii, intensywnej terapii i ratownictwie medycznym po wyposażenie szpitali, środki dezynfekujące i materiały jednorazowego użytku skończywszy na wyposażeniu bloku operacyjnego.

Targi NPM TORWAR

targi SALMED 2014 Targi Nowoczesna Placówka Medyczna to okazja do zapoznania się z nowościami na rynku medycznym oraz do nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami. Spotkanie wystawców z liczną grupą odwiedzających sprzyja wymianie doświadczeń i opini. Jest to największe tego typu wydarzenie na Mazowszu skierowane między innymi do kadry zarządzającej placówkami medycznymi, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz do lekarzy specjalistów.

 

Zobacz filmy INSEL